Top Dekorativ I Bardhë Me Shirita & Perla Silver 8 Cm

0.99

Нема на залихама

Шифра производа: 1144069 Категорија:

Опис

Stoli i pemës së Krishtlindjes perla e bardhë me shirit.
Kombinoni ngjyra, modele dhe madhësi të ndryshme për një dekorim dhe dekorim të veçantë të Krishtlindjeve të pemës tuaj. Bota Magjike e Krishtlindjeve po vjen në jetë!
Ngjyra E Bardhë e Argjendtë
Materiali i produktit Plastike