Topa Dekorativ Me Xixa & Shkëlqim 3 Cm 20 Copë

2.99

Нема на залихама

Шифра производа: 1130864 Категорија:

Опис

Topat e pemës së Krishtlindjes, të artë, mat, të zezë, me shkëlqim, në një paketë.
Kombinoni ngjyra, modele dhe madhësi të ndryshme për një dekorim dhe dekorim të veçantë të Krishtlindjeve të pemës tuaj.
Bota Magjike e Krishtlindjeve vjen në jetë!
Ngjyra Ari i Zi
Materiali i produktit Plastike
20 copë