Topa Dekorativë Të Kuq Vija Me Xixa 8 Cm 6 Copë

3.99

На залихама

Шифра производа: 1072175 Категорија:

Опис

Stolitë e pemës së Krishtlindjes topa të kuq në mat dhe shkëlqim, në paketim.
Kombinoni ngjyra, modele dhe madhësi të ndryshme për një dekorim dhe dekorim të veçantë të Krishtlindjeve të pemës tuaj. Bota e mrekullueshme e Krishtlindjeve po vjen në jetë!
Ngjyra E kuqe
Materiali i produktit Plastike
6 copë