Topa Dekorativ Të Kuq Me Xixa & Mat 8 Cm 12 Copë

7.99

На залихама

Шифра производа: 1026317 Категорија:

Опис

Topat e pemës së Krishtlindjes, të kuqe, mat, me shkëlqim, në një paketë.
Kombinoni ngjyra, modele dhe madhësi të ndryshme për një dekorim dhe dekorim të veçantë të Krishtlindjeve të pemës tuaj.
Bota Magjike e Krishtlindjeve po vjen në jetë!
Ngjyra E kuqe
Materiali i produktit Plastike
12 copë