Kostum I Kuq “Santa Calus” Me Mjekër, Kapele & Syze Për Të Rritur

19.99

Нема на залихама

Шифра производа: 1113008 Категорија:

Опис

Kostum Krishtlindjesh me pantallona, ​​xhaketë, kapele, syze dhe mjekër
Pantallonat e belit: 61cm
Gjatësia e pantallonave: 105 cm