Mbajtëse Qiriri Metalike E Zezë &Gold Me Vrima 10×12 Cm

3.99

Нема на залихама

Шифра производа: 1182320 Категорија:

Опис

Mbajtëse Qiriri Metali E Shpuar, Me Pjesën E Jashtme Të Zezë Dhe Të Brendshme Prej Ari, Të Shpuar Me Skaj Të Valëzuar.
Ngjyra Ari I Zi
Materiali Metalike
Diametri X Lartësia 10×12 Cm