Kostum Babagjysh Me Kapele I Kuq Për Qen

7.99

Нема на залихама

Шифра производа: 1187627 Категорија:

Опис

Pajisje për Krishtlindje për kafshët shtëpiake, kostum i Santa Claus kuq / e bardhë me rrip të zi dhe kapuç me pom pom të bardhë.
Matja (matja e shpatullave-bishtit):
E vogël: 25 cm
Mesatare: 30 cm E
madhe: 35 cm
Xl madhe: 40 cm
Ngjyrë E kuqe
Materiali i produktit Poliestër